Plesová sezóna začala

Báječná ženo,

a je to tady! Tanec, zábava, důležitost! Jak jinak nazvat ples, který vás v rámci života posouvá dál či je již raritou?
 
Chystáte se na městský, maturitní, hasičský či jinak tematický ples? Můžete si svou večerní róbu doplnit krásným šperkem v podobě náušnic, náhrdelníku a to zcela dle vašich představ.
 
V rámci naší nabídky je možné sáhnout po černých, bílých nebo jinak barevných či přímo vytvořených šperků k vašim šatům. Stačí například vyfotit vzor látky a nové náušnice s náhrdelníkem jsou na světe. 
 
Vybírejte, zasílejte návrhy a těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho večera. Šperky z dílny Laboka podtrhnou outfit svou originalitou. Podívejte se na naší aktuální nabídku.
 
 
5 % SLEVA DVA KROKY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML PREFERENCE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Stačí se přihlásit k odběru novinek a sleva je vaše. Minimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy je 700 Kč a z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit v patičce e-mailu. Křestní jméno Váš e-mail Přihlášením dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení. SLEVA 5 % NA NÁKUP? Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky