Šperk z dětského obrázku - uchovejte si krásnou vzpomínku

Dětské obrázky, ano, někdy jich je opravdu moc, ale najdou se i takové, které byste si ráda nechala z nějakého důvodu na památku? První čmáranice, první obrázek prstovými barvami, první obrázek ze školky nebo školy, z tábora, a tak dále. 

Mám pro vás tip, jak si uchovat na něj vzpomínku a  zároveň si vytvořit něco originálního, unikátního a nezapomenutelného. 

Nechte si od nás vyrobit šperk z designem obrázku, které kreslilo vaše dítě! Stačí nám poslat scan nebo fotku obrázku a my vám pošleme předem náhled ke schválení. Do 14 dnů máte hotový šperk u sebe. 

IMG_1828_eshop

Button_final_2

IMG_1816_1_eshop

 

Button_final_2

IMG_1822_eshop

5 % SLEVA DVA KROKY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML PREFERENCE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Stačí se přihlásit k odběru novinek a sleva je vaše. Minimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy je 700 Kč a z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit v patičce e-mailu. Křestní jméno Váš e-mail Přihlášením dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení. SLEVA 5 % NA NÁKUP? Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky