Co vše vydrží naše pecky?

Skleněné náušnice jsou tvořené ze skleněného kabošonu, pod kterým je z kvalitního papíru nalepen motiv a zapínání je z chirurgické oceli. Nemůže se vám tak stát, že by vám například zrezly. Ohrozit je však může vlhké prostředí. Náušnice doporučujeme před spaním z ucha vyndavat a nekoupat se s nimi. Pokud se s nimi omylem párkrát vysprchujete či skočíte do bazénu, papír lehce zvlhne. Po uschnutí by však měl držet opět krásně a náušnice by měly být v pořádku. Prosím vyvarujte se skladování ve vlhkém prostředí, které z dlouhodobého hlediska může působit na kvalitu lepidla.

Dřevěné náušnice jsou tvořené potiskem na překližku a mají také zapínání z chirurgické oceli. Zacházení a péče je obdobná jako u skleněných náušnic. Pokud by byly delší dobu ve vodě, může to mít vliv na kvalitu obrázku.

Na všechny naše výrobky se vztahuje dvouletá záruka. V případě, že se vám s nimi něco stane, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám je opravíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení