Dárek pro budoucí nevěstu - rozlučka se svobodou

Plánujete rozlučku se svobodou? Bude se vaše kamarádka nebo sestra vdávat a vy si lámete hlavu, jaký originální dárek věnovat?

Stojí to pár korun a přesto je to velmi nápaditý dar. Pořiďte ji naše náušnice na přání. Stačí vymyslet obrázek a poslat nám ho na e-mail. Můžete ji od nás nechat vyrobit třeba podobiznu ženicha nebo náušnice s iniciály ženicha a nevěsty, rokem budoucí svatby nebo vám rádi vyrobíme na památku náušnice pro veškeré účastnice rozlučky se svobodou. Inspirujte se u nás originálním darem pro budoucí nevěstu. Stačí nám napsat a společně vymyslíme něco nezapomenutelného nebo rovnou objednat produkt Náušnice na přání.

DSC_1224u

DSC_1226u

DSC_1105u

DSC_1124u

 IMG_9379

 

5 % SLEVA DVA KROKY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML PREFERENCE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Stačí se přihlásit k odběru novinek a sleva je vaše. Minimální hodnota nákupu pro uplatnění slevy je 700 Kč a z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit v patičce e-mailu. Křestní jméno Váš e-mail Přihlášením dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení. SLEVA 5 % NA NÁKUP? Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky