Wae rebo indonéská vesnice skleněné náušnice pecky

Náušnice pecky mají na sobě fotografii tradiční indonéské vesnice z ostrova Flores, kde není mobilní signál, nachází se vysoko v horách, 8 km pěšky z nejbližší vesnice, kam lze dojet autem. Obyvatelé zde žijí v domcích, které jsou tvarované do špičky. V jednom takové žije několik rodin dohromady. Teprve před pár lety jim někdo postavil malý solární panel, který jim umožnil mít večer světlo či pustit si hudbu. Osobně jsem na tom místě byla a setkala se s domorodým kmenem, který například své děti posílá do klasické školy (vždy odejdou v pondělí ráno a vrátí se v pátek odpoledne, ale jinak žije opravdu velmi tradičně, tím co si vypěstuje nebo smění na trhu.

 

Náušnice vyrábíme ručně v České republice ve Středočeském kraji. Jsou tvořené ze skleněného kabošonu, pod kterým je nalepený motiv. Puzeta je z chirurgické oceli 304 l, vyrábí ji česká firma, je vhodná i pro většinu alergiků na kov. Na výběr máte dva průměry. Který zvolit a jak vypadá zapínání náušnice najdete na obrázku u produktu.

Balíčky odesíláme standardně 3x týdně v pondělí, středu a pátek vždy brzy ráno. Pokud objednáváte den předem, je třeba abychom přijali platbu do 13:00.

Doručujeme již od 65 Kč prostřednictvím PPL a Zásilkovny.

Průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
ZABALIT JAKO DÁREK? ?
PŘIBALIT SILIKÓNOVÉ ZARÁŽKY NAVÍC?
standardní cena: 165 Kč –70 % 50 Kč 41,32 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Wae rebo indonéská vesnice skleněné náušnice pecky
Wae rebo indonéská vesnice skleněné náušnice pecky
POSLEDNÍ KUSY
165 Kč –70 %
Od 1 ks
Od 1 ks tvoříme i šperky na míru
Ruční výroba v České republice
Ruční výroba v České republice
Rychlé dodání
Rychlé dodání

Detailní popis produktu

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vytvoříme například i náušnice na přání z vašeho obrázku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PECKY ZA PÁĎO
Velikost: 12 mm, 14 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: