Příběh LABOKY

Každá značka má za sebou nějaký příběh a já Vám ráda povím ten můj...

 

V roce 2011 jsem založila značku Laboka. Jmenuje se podobně jako moje maďarská ohařka :-). Tenkrát jsem toužila vymyslet podnikání, které by mi dalo volnost a možnost cestování po světě. Šperky byly to poslední, co jsem chtěla dělat. Zdálo se mi, že je na trhu příliš mnoho konkurence. Ale pak jsem zjistila, že počáteční investice do tohoto druhu podnikání je opravdu minimální. Současně s podnikáním jsem pracovala v reklamní agentuře. Začala jsem šperky kupovat a prodávat, na výrobu nebyl čas. Místo volnosti, přišlo víc práce. 

 

O dva roky později jsem odešla z reklamní agentury a začala dělat marketing a PR pro jednu neziskovou organizaci. S tím přišlo i více času na výrobu šperků. Postupně se začalo čím dál tím více dařit. Není větší motivací než zákazníkovo pochválení. Díky Vám se posledních pár let plní i můj sen.  Jsem zaměstnaná v nadaci na zkrácený úvazek, je více času na LABOKU a hlavně na cestování a mého pejska :-)

 

A nyní k mým šperkům. Na www.laboka.cz najdete zhruba 15 % z toho, co prodávám na různých akcích. Seznam, kde nás můžete navštívit je zde.  Ráda střídám materiály jako je dřevo, sklo, kovy a momentálně i minerály. Upřímně nejsem žádný designér, lze to nazvat spíše procesní výrobou, tzn. kupuji, slepuji, montuji, šroubuji a navlékám. Objevuji pěkné věci, z kterých udělám šperk právě pro Vás. 

Děkuji za to, že jste přišli na tyto stránky. Mějte se krásně!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.